China Triangle Bends ngjitur rrjetë prodhuesit dhe furnizuesit Fence | Yezhen

Triangle Bends ngjitur Mesh Fence

Përshkrim i shkurtër:

Triangle Bends ngjitur Mesh Fence quajtur edhe 3D lakuar ngjitur rrjetë gardh. Fencing Produkte nga YeZhen janë në përputhje me BS EN 10218-2: 2012 dhe BS EN 10223-7: 2012 zbatimin e ngjitur rrjetë gardh: Ajo është përdorur gjerësisht si gardh në fushën e hekurudhor, autostradë, rrugë të transportit të qytetit, fabrika, zonë të industrisë, zona ndonjë gjë, fermë, oborr, park, zoo, trenit dhe stacioni i autobusit, lëndinë, hotel, supermarket, etj karakteristikë e ngjitur rrjetë gardh: (1) me cilësi të lartë të fortë, dizajn të bukur, të lehtë për të ...


Detail Product

Produkt Tags

Triangle Bends ngjitur Mesh Fence quajtur edhe 3D lakuar ngjitur rrjetë gardh .

Fencing Produkte nga YeZhen janë në përputhje me BS EN 10218-2: 2012 dhe BS EN 10223-7: 2012.

Aplikimi i ngjitur rrjetë gardh:
Ajo është përdorur gjerësisht si gardh në fushën e hekurudhor, autostradë, City Road transportit, fabrika, zonën e industrisë, zona ndonjë gjë, fermë, oborr, park, kopshtin zoologjik, tren dhe stacioni i autobusit, lëndinë, hotel, supermarket, etj

Karakteristikë e ngjitur rrjetë gardh:
(1) me cilësi të lartë të fortë, dizajn të bukur, të lehtë për të instaluar.
(2) Paneli është ngjitur nga lartë tela çeliku të cilësisë, trajtim sipërfaqësor është galvanizing rëndë, Veshje PVC, performanca e mirë në anti-korrozioni dhe anti-ndryshk.
(3) Panelet me kthesa mund të bëjë atë më të qëndrueshme dhe më të fortë. 
(4) ngjitur rrjetë teli gardh është të përbëhet nga rrjetë teli gardh panelit, post gardh dhe pirg dhe pajisje të tjera.

Specifikim

imazh

lartësi

gjerësi

Wire Diametri

madhësia Mesh

(Mm)

Curve No.

style Post

post

Size (mm)

Lartësia (mm)

 Triangle Bends ngjitur Mesh Fence

103cm

200cm

225cm

250cm

3.5mm 
4.0mm 
4.5mm 
5.0mm 
6.0mm 
8.0mm

50 × 50
50 × 100
50 × 150
50 × 200
60 × 120

2

Post Square 1

40x60x1.5

1500

123cm

2

40x60x1.8

1700

150cm

2/3

40x60x2

1970

153cm

2/3

Post Square 2

60x60x1.5

2000

170cm

3

60x60x1.8

2170

173cm

3

60x60x2

2200

180cm

3

60x60x2.5

2270

193cm

3

pas Peach

50 cm 70

2400

200cm

3/4

70 x 100

2500

203cm

3/4

Holland pas

48 x 1,5

2500

240cm

4

2900


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne