Featured Product

Arritje të reja

Projektet tona të fundit

Kush Jemi Ne

Hebei YeZhen Wire Mesh Products CO., LTD. është e vendosur në qytetin e famshme e Wire Mesh-Anpin, Kinë. E cila është një prodhues profesional dhe eksportues i rrjetë llojet teli dhe produkteve rrjetë teli gardh.

YeZhen kanë vizatim avancuar teli, gërshetim pajisjet, forca e fortë teknike, procesi shkencor prodhimin, inspektimin e cilësisë dhe sistemin e kontrollit të cilësisë. Produktet tona kryesore: Kolegjet Wire Mesh, ngjitur Wire Mesh, gjashtëkëndor Wire Mesh, Zinxhiri Link Fence, kuti xhiro, Metal Mesh, Window Screeing, seri gardh dhe tela metalike produktet e perimetrit të sigurisë ...