Избрана производ

Нови пристигнувања

Нашите Најнови проекти

Кои сме ние

Хебеј YeZhen Жица Mesh Производи CO., LTD. се наоѓа во познатиот град на жица мрежа-Анпин, Кина. Која е професионална производител и извозник на видови на жица решетката и жица мрежа ограда производи.

YeZhen имаат напредни жица цртеж, ткаење опрема, силна техничка сила, научни процесот на производство, контрола на квалитетот и контрола на квалитетот. Нашите главни производи: Жица Mesh панели, Заварени Жица Mesh, Шестоаголни Жица Mesh, алка во синџирот ограда, Gabion кутија, метал мрежа, Прозорец Screeing, периметарска заштита ограда серија жица и метални производи ...